Değirmenyolu Cad. Çetinkaya sk. Gürbüz Plaza No:16 Kat:1 34752 İçerenköy,Ataşehir,İstanbul
iletisim@bntpro.com +90 (216) 576 02 68

BNTPRO / VMWARE NSX

DETAYLAR

Bilişim

SecTrail


SecTrail ,Pulse Secure SSL- VPN çözümlerinde, son kullanıcı kimlik doğrulaması için bir kerelik şifre uygulaması sayesinde ek güvenlik önlemleri ortaya koymaktadır. Bu, diğer dinamik kimlik doğrulama metodları olan RADIUS, LDAP ve Active Directory ile entegre ya da bir içsel veri tabanı yoluyla gerçekleştirilmektedir...Detaylar »

NEXUS


Nexus, IT Security alanlarında çözümler sağlayan uluslararası bir üreticidir. Özellikle, IAM (Identity Access Management) alanında; ürün,destek ve çözümler sunar. Kişilerin ve objelerin kimlik güvenliği ile fiziksel ve sanal ortamda gerçekleşen işlemlerin güvenliğini sağlamak ana çalışma alanıdır. Her türlü authentication, imza tabanlı işlemler, dijital sertifika yönetimi,smart card ihtiyaçlara yönelik ürünleri, Nexus’un en yaygın kullanılan çözümleri arasındadır.


Detaylar »

Bizi Tercih Edenler


Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekür ediyoruz,onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç,çalışmalarımız için ise bizleri teşvik etmektedir. Referanslarımız çoğu zaman yeni ortaklıklara kapı aralamaktadır,bu yüzden müşteri memnuniyeti en iyi referansımızdır.BNTPRO kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı referanslarımız.
Detaylar »

EĞİTİM TAKVİMİ

  • Değirmenyolu Cad. Çetinkaya sk. Gürbüz Plaza No:16 Kat:1 İçerenköy,Ataşehir,İstanbul

  • Kızılırmak Mah. Ufuk üniversitesi cad. Silver Residence No:7 Daire: 8 Çukurambar ÇANKAYA/ANKARA

İstanbul Ofİs
Değirmenyolu Cad. Çetinkaya sk. Gürbüz Plaza No:16 Kat:1 34752 İçerenköy,Ataşehir,İstanbul
TAKİP ET
Ankara Ofİs
Kızılırmak Mah. Ufuk üniversitesi cad. Silver Residence No:7 Daire:8 Çukurambar ÇANKAYA/ANKARA
 
BNTPRO® Bİlgİ ve İletİşİm Hİzmetlerİ Ltd. Ştİ.