Değirmenyolu Cad. Çetinkaya sk. Gürbüz Plaza No:16 Kat:1 34752 İçerenköy,Ataşehir,İstanbul
iletisim@bntpro.com +90 (216) 576 02 68

HAKKIMIZDA

2007 yılında kurulan BNTPRO, Juniper Networks, F5 Networks, BlueCoat ve PulseSecure firmalarının Türkiye’deki  yetkili eğitim ve destek merkezleri olarak faliyetini sürdürmektedir. Şirket, İstanbul ve Ankara ofislerinin yanı sıra ülke genelindeki 8 farklı noktada anlaşmalı olduğu iş ortakları vasıtası ile tüm Türkiye’de, Azerbaycan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Dubai, Romanya, Kosova ve Türkmenistan gibi ülkelerde de proje bazlı olarak hizmet vermektedir. 

BNTPRO, kadrosunda ilgili firmalarca  onaylanmış ve yetkilendirilmiş eğitmenleri, konularında üst düzey sertifikalara sahip deneyimli teknik uzmanları ile firma ve kurumlara veri ağları ile ilgili konularda kurulum, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.  Şirketin  veri merkezi laboratuvarlarında bulunan zengin cihaz envanteri sayesinde müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ağ altyapı tasarımlarını ve servis-cihaz performans beklentilerini kolayca test ve simüle edebilen BNTPRO, iş ortaklığı yapmakta olduğu üreticilere satış öncesi hizmetlerde de yardımcı olmaktadır. Sadece eğitim ve laboratuvarda kullanılmak üzere donanım ve yazılım için bugune kadar 5 milyon dolar bütçe ayıran şirket bu alana daha fazla yatırım planlamaktadır.

BNTPRO, sunduğu eğitim, kurulum ve teknik destek hizmetlerinin yanı sıra sahip olduğu yazılım ekibi ile de özellikle ülkemizdeki kurum ve firmaların veri ağ altyapılarındaki ihtiyaçlarına yönelik olarak yazılım çözümleri geliştirmektedir. Üretici bağımsız tüm uzak erişim, network erişim kontrol sistemleri ile entegre olabilen ve müşterilerin her türlü ihtiyacına göre özelleştirilebilen “Tek kullanımlık Şifre – OTP “ ürünü ülkemizde birçok firma ve kurum tarafından tercih edilmiştir.  Periyodik olarak güncellenen yol haritaları kapsamında sürekli olarak geliştirilen ürünün yurtdışı pazarlara da satışına başlanmıştır.

Hizmet verdiği alanlarda bugüne dek pek çok ödül alan BNTPRO, en son olarak 2016 yılında  Juniper Networks tarafından South Region Partner of the Year  ödülüne layık görülmüştür. 

P.01 BİLGİ GÜVENLİĞİ GENEL POLİTİKASI

 

BNTPRO, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Standardı doğrultusunda;,

 

  1. Kendisi ve paydaşlarının bilgi varlıklarına güvenli bir şekilde erişim sağlamayı,

 

  1. Bilginin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini korumayı,

 

  1. Kendisinin ve paydaşlarının bilgi varlıkları üzerinde oluşabilecek riskleri değerlendirmeyi ve yönetmeyi,

 

  1. Kurumun güvenilirliğini ve marka imajını korumayı,

 

  1. Bilgi güvenliği ihlali durumunda gerekli görülen yaptırımları uygulamayı,

 

  1. Tabi olduğu ulusal, uluslararası veya sektörel düzenlemelerden, ilgili mevzuat ve standart gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamaktan, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklardan kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimleri sağlamayı,

 

  1. İş/Hizmet sürekliliğine bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltmayı ve işin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlamayı,

 

  1. Kurulan kontrol altyapısı ile bilgi güvenliği seviyesini korumayı ve iyileştirmeyi,

 

  1. Bilgi güvenliği farkındalığını arttırmak amacıyla yetkinlikleri geliştirecek eğitimleri sağlamayı taahhüt eder.

 

 İstanbul Ofİs
Değirmenyolu Cad. Çetinkaya sk. Gürbüz Plaza No:16 Kat:1 34752 İçerenköy,Ataşehir,İstanbul
TAKİP ET
Ankara Ofİs
Kızılırmak Mah. Ufuk üniversitesi cad. Silver Residence No:7 Daire:8 Çukurambar ÇANKAYA/ANKARA
 
BNTPRO® Bİlgİ ve İletİşİm Hİzmetlerİ Ltd. Ştİ.