Yükleniyor

Hakkımızda

Faaliyet Kapsamımız

 

Kapsamımız; “Bilgisayar Programlama faaliyetleri, sistem, veri tabanı, network, gibi bilgisayar sektörünü ilgilendiren tüm alanlarda danışmanlık, kurulum ve eğitim hizmetleridir.”

 

 

BNTPRO Tarihçe

 

Bugün 50'den fazla çalışanıyla hizmet veren BNTPRO Bilgi ve İletişim Hizmetleri, 2007 yılında M. Bülent Morten tarafından İstanbul’da kuruldu. Ancak, BNTPRO’ nun kökleri, 1999 yılında yine Bülent Morten’ in yönetiminde İstanbul Teknik Üniversitesi’nde kurulan Cisco Networking Academy Programı’na dayanıyor.

 

Kurulduğu günden beri İstanbul, Mecidiyeköy’deki ofisinde hizmetlerini yürüten şirket, Aralık 2014 itibariyle Bostancı’daki yeni adresine taşınmıştır. Uzun süredir Ankara’da da faaliyetlerini sürdüren BNTPRO, Şubat 2010 itibariyle Ankara’da da ofis açmış ve burada daha yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. 

 

17 Haziran 2019 itibariyle nevi değişikliğine giden BNTPRO, bu tarihten itibaren BNTPRO Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

 

BNTPRO, bugün son teknoloji laboratuvarları, her sektörden deneyime sahip ekibi ve ödüllü eğitmen kadrosuyla bilgi teknolojileri alanında kariyer hedefleyenlerin yanındadır. 

 

Yönetim Kurulu

 

M. Bülent MORTEN- Yönetim Kurulu Başkanı

 


Güvenilir İş Ortağınız

 

Tam 13 yıldır çalışmış olduğu alanlarda pazar lideri olarak tanınan BNTPRO, bilişim teknolojileri alanındaki danışmanlık, teknik destek, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle Türkiye’nin ve dünyanın lider şirketlerinin iletişim, veri merkezi ve güvenlik altyapılarına imza atıyor. F5 Networks, Juniper Networks, Pulse Secure, PaloAlto firmalarının Türkiye’deki yetkili eğitim ve destek merkezleri olarak faaliyetini sürdürmektedir. 

 

Türkiye’nin ve Dünyanın Lider Kurumları Onu Tercih Ediyor

 

Yerel pazardaki sürdürülebilir başarısını uluslararası pazarda da kanıtlamayı hedefleyen firmamız, başta Türkiye olmak üzere Almanya, Amerika, Azerbaycan, Kıbrıs, Bosna Hersek, Dubai, Romanya, Ukrayna, Kosova ve Türkmenistan gibi ülkelerde de proje bazlı olarak hizmet vermektedir.

 

BNTPRO, Türkiye’deki kamu kurumlarının yüzde 60’tan fazlasının ve Türkiye’nin ilk 500 şirketinin yüzde 70’e yakınının bilgi teknolojileri altyapı kurulumlarını sağlıyor. BNTPRO, global çapta ödüllü çalışanları, son teknoloji laboratuvarları ve pek çoğu "case study” olabilecek nitelikteki projeleriyle bugün sektörde haklı bir üne sahiptir.

 

Kariyerinde zirveye oynamak isteyenlerin güvendiği adres olmayı başaran BNTPRO, profesyonel eğitmenleriyle vermiş olduğu eğitimlerde alanında yetkin mühendisler yetiştirmeye devam ediyor. Bir eğitim kurumunun güvenilirliğini ve kalitesini ortaya koyan bu başarının yakınına ulaşabilen bir başka eğitim kurumu olmadığını da belirtmek gerek. Bunun yanında BNTPRO kurulduğu günden beri ise 25.000’den fazla bireysel ve 7.000’den fazla kurumsal eğitim vermiş bulunuyor.

 

 

Müşterilerimiz için 5 milyon dolarlık Data Center Yatırımı

 

BNTPRO olarak, müşterilerimizin proje aşamasındaki altyapı senaryolarını ve ürün testlerini rahatlıkla yapabilmeleri için, Veri Merkezimize zengin bir cihaz çeşitliliğiyle, eğitim ve laboratuvarda kullanılmak üzere donanım ve yazılım için bugüne kadar beş milyon dolar bütçe ayıran şirketimiz bu alana daha fazla yatırım yapmayı planlamaktadır.

 

BNTPRO, yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten alanında profesyonel mühendisleri, konularında üst düzey sertifikalara sahip deneyimli teknik uzmanlarıyla firma ve kurumlara veri ağları ile ilgili konularda kurulum, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.  Şirket, veri merkezi laboratuvarlarında bulunan zengin cihaz envanteri sayesinde müşterilerinin veri ağ altyapılarındaki ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapı tasarımlarını ve servis-cihaz performans beklentilerini kolayca entegre ve test etmekte, iş ortaklığı yapmakta olduğu üreticilere satış öncesi hizmetlerde de yardımcı olmaktadır. Eğitim ve laboratuvarda kullanılmak üzere donanım ve yazılım için bugüne kadar beş milyon dolar bütçe ayıran şirketimiz bu alana daha fazla yatırım yapmayı planlamaktadır.

 

Hizmet verdiği alanlarda bugüne dek pek çok ödül alan BNTPRO, gelişmeye ve büyümeğe devam etmektedir.

 

BNTPRO Bünyesinde bulunan ödüller;

 

ü    Pulse Secure EMEA Sales Partner of the year 2019

ü    F5 Partner of the year 2019

ü    F5 Super Hero of the year 2019

ü    DELOITTE – Technology Fast 50 Turkey 2018

ü    Juniper Partner of the year 2018

ü    Juniper Elite Partner 2018

ü    Juniper Enterprise Partner of the year 2018

ü    Pulse Secure EMEA Sales Partner of the year 2018

ü    Pulse Secure Support Partner of the year 2017

ü    DELOITTE – Technology Fast 50 Turkey 2017

ü    DELOITTE – Technology Fast 50 Turkey 2016

ü    DELOITTE – Technology Fast 500 2016 EMEA

ü    TOBB- Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri: #27

ü    Juniper EMEA South Partner of the Year 2016

ü    F5 Partner SE Excellence of the Year 2016

ü    Juniper Services Partner of the Year 2014

ü    F5 Service Partner of the Year 2013

ü    Juniper Best Operate Specialist Partner of the Year 2012

ü    Juniper Elite Partner 2011

 


ISO 9001 belgemiz için lütfen tıklayınız. 

ISO 14001 belgemiz için lütfen tıklayınız.

ISO 45001 belgemiz için lütfen tıklayınız.

ISO 20000-1 belgemiz için lütfen tıklayınız.

ISO 223301 belgemiz için lütfen tıklayınız.

ISO 27001 belgemiz için lütfen tıklayınız.

 

 

Bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz:

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/bntprobilgiveiletisimhizmetleriaş

 

Facebook: https://www.facebook.com/wearebntpro

 

Twitter: https://twitter.com/bnt_pro

 

Instagram: https://www.instagram.com/bntprosocial

 

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ GENEL POLİTİKASI

 

BNTPRO, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Standardı doğrultusunda;

a) Kendisi ve paydaşlarının bilgi varlıklarına güvenli bir şekilde erişim sağlamayı,

b) Bilginin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini korumayı,

c) Kendisinin ve paydaşlarının bilgi varlıkları üzerinde oluşabilecek riskleri değerlendirmeyi ve yönetmeyi,

d) Kurumun güvenilirliğini ve marka imajını korumayı,

e) Bilgi güvenliği ihlali durumunda gerekli görülen yaptırımları uygulamayı,

f) Tabi olduğu ulusal, uluslararası veya sektörel düzenlemelerden, ilgili mevzuat ve standart gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamaktan, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklardan kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimleri sağlamayı,

g) İş/Hizmet sürekliliğine bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltmayı ve işin sürekliliği ve sürdürülebilirliğini sağlamayı,

h) Kurulan kontrol altyapısı ile bilgi güvenliği seviyesini korumayı ve iyileştirmeyi,

i) Bilgi güvenliği farkındalığını arttırmak amacıyla yetkinlikleri geliştirecek eğitimleri sağlamayı taahhüt eder.